NEWS

Panel dyskusyjny o przywództwie na konferencji „Everest Lidera”

Panel dyskusyjny o przywództwie na konferencji „Everest Lidera”

W każdej firmie o określonym planie kompensacyjnym podkreślana jest wartość duplikacji i rola przywództwa. To w zasadzie główny czynnik budowy sukcesu. Wielu „liderów” uważa, że praca jest skończona w momencie dołączenia nowej osoby do zespołu. To trochę tak, jakby zebrać grupę losowych osób przy ciężarówce cegieł i liczyć na to, że nasi adepci domyślą się, że oczekujemy budowy domu. Najbardziej prawdopodobne jest, że taka osoba zignoruje cegły i wróci do poprzednich zajęć.

Dlatego tak ważne w marketingu rekomendacyjnym jest przywództwo. Dopóki nie zainspirujesz swojej grupy jako lider do „zbudowania” czegoś większego, nie dasz teamowi planu i strategii, a przede wszystkim przykładu działania, trudno liczyć na dobry wynik.

Na naszą konferencję „Everest Lidera. Znajdź swoją drogę na szczyt” zaprosiliśmy przywódców z doświadczeniem, aby w formie panelu dyskusyjnego opowiedzieli nam o tym, co znaczy być liderem.

Bernard Jastrzębski: moderator panelu dyskusyjnego

Prezes zarządu Colway International. Ma dwudziestopięcioletnie doświadczenie jako sprzedawca, organizator sprzedaży, a następnie – trener i coach. Wykładowca uniwersytecki na kierunkach Zarządzanie Sprzedażą, Trener Biznesu i Marketing Bezpośredni. Znany również jako współtwórca pierwszego kompleksowego programu szkoleniowego dla branży marketingu bezpośredniego. W Colway pełnił najpierw funkcję trenera i doradcy, a następnie koordynatora zmiany. Doceniony za charyzmę, analityczny umysł, umiejętność przewodzenia grupie i doświadczenie, objął stanowisko prezesa zarządu międzynarodowego biznesu. Autor licznych artykułów o przywództwie, opartych na doświadczeniu. Na specjalne zaproszenie autorki książki >>Everest lidera<<, Anny Sarnackiej-Smith, udzielił wywiadu nt. przywództwa wśród znanych nazwisk ze świata biznesu, sportu i reklamy.

Prezes w roli moderatora debaty zapyta dla Was naszych gości, co należy zrobić, aby mieć zmotywowany zespół, który będzie chciał pracować na wspólny cel.

Prof. Andrzej Jacek Blikle: uczestnik debaty

Przykład synergii osobowości, talentu, niezwykłej wiedzy i doświadczenia. Matematyk-informatyk-przedsiębiorca. Pracownik Instytutu Podstaw Informatyki PAN, członek Europejskiej Akademii Nauk (Akademia Europaea). Członek założyciel, były prezes, a dziś członek honorowy Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Były prezes Polskiej Federacji Producentów Żywności. W latach 1990-2010 prezes zarządu A.Blikle Sp. z o.o., dziś członek rady nadzorczej tej firmy. Członek ponad 20 organizacji w tym Komitetu Mazowieckiej Nagrody Jakości i Rady Języka Polskiego PAN. Członek zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i honorowy prezes Centrum im. Adama Smitha. Profesor opowie – jako lider – jak zarządzać organizacjami opartymi na paradygmacie pracy zespołowej, która każdemu daje poczucie sensu życia, pozwalała na rozwój, oferuje przestrzeń dla kreatywności i innowacyjności.

Maurycy Turek: uczestnik debaty

Milioner, współwłaściciel firm, które prowadzi zgodnie z ideą turkusowych organizacji. Współzałożyciel Colway i Colway International, uwielbiany przywódca o unikalnym stylu zarządzania ludźmi. Pełen empatii, z niezwykłym talentem do rozładowywania wszelkich konfliktów – z tego znamy go najlepiej! Tym razem Maurycy wystąpi nie w roli wizjonera, a lidera z ogromnym doświadczeniem! Współwłaściciel wielu biznesów, na co dzień popycha na tory, których kresu nie sposób dostrzec przedsięwzięcia, którym nikt nie dawał szans!

Marta Małecka: uczestnik debaty

W panelu dyskusyjnym weźmie udział przedstawicielka płci pięknej – wspaniała mówczyni i barwna osobowość. Dyrektor Zarządzająca Direct Link Worldwide (grupa PostNord), współwłaścicielka firmy Li Parie Lingerie, Marta Małecka opowie o wadze zdolności organizacyjnych w przywództwie, empatii, elastyczności, budowaniu zaufania. Jako lider ma bogate doświadczenie, nie tylko w PostNordzie, ale również w LiPari – swoim nowym biznesowym dziecku.  

Mirosław Luboń: uczestnik debaty

Mirosław Luboń przez wiele lat pracował jako dziennikarz radiowy, a następnie w Pierwszym Polskim Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Pioneer – najpierw jako dyrektor ds. public relations, później – jako dyrektor zarządzający ds. marketingu. Jest wiceprzewodniczącym Zarządu Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (SELDIA) w Brukseli. Przyjedzie do nas prosto z brukselskiego spotkania, aby przekazać najświeższe wieści ze świata sprzedaży bezpośredniej. Mirosław Luboń zna to środowisko od podszewki, przekonał się niejednokrotnie o kluczowym znaczenie przywództwa w branży Direct Selling.  

Kup bilety na "Everest Lidera": https://colwayinternational.com/trainings/events/list.html


Na konferencji "Everest Lidera" inspirujący wykład specjalny wygłosi jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości medialnych w Polsce, Piotr Kraśko. 


Podstawowe informacje o konferencji:

Rozpoczęcie/ zakończenie:

  • 17 marca 2018 (sobota),
  • godz. 09:30
  • Konferencja odbędzie się 17 marca 2018 w hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Dla gości konferencji parking zewnętrzny jest darmowy. Wewnętrzny parking hotelowy: we własnym zakresie.

O 10:30 rozpocznie się pierwszy blok konferencyjny, od 9:30 będziemy czekali na Was z gorącymi napojami. Konferencja potrwa do godziny 18:30.

W trakcie konferencji przewidujemy przerwy kawowe oraz dłuższą przerwę z lunchem.

Airport Hotel Okęcie

Ul. Komitetu Obrony Robotników 24 (dawniej 17 Stycznia), 02-148 Warszawa

Back to list